Регіональне методичне об’єднання викладачів інформатики та програмування

25 вересня на базі Лиманського медичного коледжу Донецького національного медичного університету відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів інформатики та програмування Краматорсько-Слов’янського регіону Донецької області.

З вітальним словом до членів РМО звернувся директор коледжу Олефіренко В.Л.

Засідання було проведено відповідно до плану РМО за наступними питаннями:

  1. Організаційна робота;
  2. Педагогічний практикум;
  3. Методична робота;
  4. Обмін досвідом.

До членів РМО звернувся голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування Кайдан В.П., він звітував про результати проведення XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої та передвищої фахової освіти, оголосив умови проведення ХІІІ Всеукраїнської олімпіади і наголосив на необхідності ретельної підготовки до проведення її обласного етапу.

Викладач Лиманського медичного коледжу Щербак О.М. підготувала і провела нетрадиційне заняття з інформатики, яке пройшло у вигляді змагань між командами студентів під час гри «Інтелектуальний марафон».

Окремим питанням було переглянуто відеодоповідь Камуз Галини Олександрівни на тему «Організація навчальної та позакласної роботи з обдарованими студентами».

План роботи регіонального методичного об’єднання було виконано, напрямки роботи на рік визначені, тож засідання пройшло плідно.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...