Регіональне методичне об’єднання викладачів інформатики

29 листопада 2017 року на  базі Слов’янського хіміко-механічного технікуму відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій. Викладачі технікуму радо зустріли своїх колег з різних населених пунктів регіону від Селідового до Лиману.

Викладачами інформатики СХМТ Стребіж Т.В. і Котляровою О.А. було запропоновано гостям переглянути виховально-розважальний захід з інформатики «Хто зверху?» як засіб  для активізації навчальної, пізнавальної та творчої діяльності, що поєднує активні методи навчання з інноваційними мультимедійними технологіями, за допомогою яких відбувається більш ефективне засвоювання матеріалу, стає більш яскравим, цікавим, пізнавальним.

Деякі викладачі РМО виступили з доповідями-презентаціями досвіду своєї роботи, зокрема викладач Слов’янського хіміко-механічного технікуму Камнєв М.М. підготував доповідь за темою «Інформаційний супровід та підтримка освітнього процесу», а Стребіж Т.В. – «Вільне програмне забезпечення у закладах освіти».

Після виступів присутні на чолі з головою Сагай Ольгою Володимирівною обговорили питання, що стосуються роботи методичного об’єднання викладачів інформатики регіону: напрямок національно-патріотичного виховання; вимоги до атестації викладачів; підготовка до обласної олімпіади з інформатики та до всеукраїнського туру, що відбудеться навесні 2018 року.  

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...