Регіональна олімпіада з конструкції автомобілів

З метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та подальшого розвитку технічної освіти і культури в Україні на базі ВСП НАУ Слов’янського коледжу НАУ 27 березня 2019 року була проведена регіональна олімпіада з конструкції автомобілів.

В олімпіаді взяли участь кращі студенти автомобільних спеціальностей закладів вищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Завдання олімпіади складалися з двох частин: перша – визначення будови агрегатів систем та механізмів автомобіля, друга – тестові завдання стосовно конструкції автомобілів.

Студенти сумлінно і наполегливо працювали, а журі визначило переможців:

І місце – Папушенко Євгеній Олександрович (ВСП НАУ СКНАУ);

ІІ місце – Пересічний Олег Сергійович (ВСП НАУ СКНАУ);

ІІІ місце – Кухарський Павло В’ячеславович (Селидівський гірничий технікум).

Студенти-учасники олімпіади отримали корисний досвід й зрозуміли, на що слід звернути увагу в майбутньому.

Спілкування було корисним і для викладачів спеціальних дисциплін: вони визначили коло питань для проведення олімпіади у новому, 2019/2020 навчальному році.

Голова організаційного комітету, викладач спеціальних дисциплін ВСП НАУ Слов’янського коледжу НАУ, Єрохін В.М.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...