Регіональна олімпіада з англійської мови

06.03.2019 весела Масляна запросила до Дружківського технікуму ДДМА студентів та викладачів закладів вищої освіти I – II рівнів акредитації Краматорсько-Слов’янського регіону. Головним завданням гостей було не поласувати святковими солодощами, а взяти участь у Регіональній олімпіаді з англійської мови. Важливим є той факт, що це змагання було проведено вперше, бо вивчення іноземних мов з кожним роком стає більш поширеним та активно популяризується засобами масової інформації та Міністерством освіти.

Після привітання директора технікуму Баштового В.П. студенти розпочали роботу над завданнями Олімпіади. Тим часом викладачі взяли участь у практикумі з вивчення статей Закону про освіту, який організувала і провела методист технікуму Білоцерковець І.В.

За результатами Регіонального конкурсу можна сміливо стверджувати, що рівень знань з англійської мови у наших студентів досить високий, а щоб покращити його, будемо розвиватися надалі та вивчати таку популярну іноземну мову.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...