Реалії сьогодення

У сучасному світі дуже цінується мобільність, креативність, компетентність. Викладачі МК ДДМА крокують у ногу із часом і не залишаються  осторонь суспільних заходів, що проходять у місті.

Так, 17,18 жовтня вони стали учасниками конференції «Економіко-гуманітарні проблеми сьогодення» в програмі якої були такі заходи: майстер-клас, круглий стіл, доповіді провідних фахівців у галузі економіки, політології, краєзнавства та екскурсія до Свято-Успенської Святогірської лаври.

З науковими доробками виступили студенти Жабін М. (викладач Ладика О.В.), Грюкова Т. (викладач Рубанова С.Я), Зайченко К. (викладач Вергейчикова С.В.) та Чуприна М. (викладач Хоменко О.М.).

Така життєва активність виховує у студентів вміння бути комунікабельним та орієнтуватись у проблемах сьогодення.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції в особі Лисак Л.К., яка надає можливість професійного росту викладачам і впевненість у своїх можливостях, прикладаючи до цього не лише професійні навички, а й особисту душевну щирість.

22 жовтня на базі коледжу відбувся воркшоп із написання власного висловлювання з кандидатом філологічних наук Іриною Голодюк (Україна-Нідерланди). Ініціаторами заходу виступили вчителі шкіл 4 округу Проселкова О.О. та Чеснокова М.В., а організаторами були викладачі української мови та літератури Ладика О.В., Хоменко О.М. та голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Прасолова А.Є.

Спілкування проходило у скайп-режимі, до нього долучилися студенти, учні 10-11 класів, вчителі шкіл Старого міста та селищ. Час зустрічі пролетів непомітно, діти мали можливість вживу почути відповідь на питання, що їх цікавлять.

Висловлюємо подяку адміністрації коледжу і особисто директору Макусі О.М. та заступнику директора з виховної роботи Сагай О.В. за можливість проведення таких заходів на високому рівні.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...