Пісня – душа народу

25 листопада 2019 у ПКіТ НКМЗ м. Краматорськ відбувся обласний фестиваль-конкурс української пісні серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, закладів фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти Донецької області. Мета фестивалю: популяризація української пісні, збереження національної культури, а також стимулювання творчого, інтелектуального, духовного потенціалу, пошуку і підтримки здібної, обдарованої та талановитої молоді.

Машинобудівний коледж ДДМА представляли Анастасія Лоскутова та Кароліна Єжела, які отримали грамоти за участь.

Фестиваль української пісні це не просто конкурс, це – окрилена українська душа та небайдужість дорослих, які хочуть допомогти творчій молоді розкрити свій талант, виховують шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей та до української пісні.

Співайте серцем, співайте душею, хай ваші голоси дзвінко лунають на славу нашого рідного краю!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...