Про проведення обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій

12 квітня 2019 року на базі Слов’янського енергобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Донецької області. Присутніх привітав і побажав плідної роботи директор технікуму Горозій М.І. Учасники взяли участь у семінарі, де розглядалася проблема організації позааудиторної роботи з обдарованими студентами, відбулася презентація матеріалів власного досвіду викладачів, а також конкурсних методичних розробок.

В цей же час було проведено ІІ етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Донецької області, де взяли участь студенти з 26 закладів освіти.

Сагай О.В., голова ОМО викладачів інформатики та комп’ютерної техніки, провела жеребкування номерів, повідомила учасникам олімпіади завдання, ознайомила з критеріями їх оцінювання.

За набраною кількістю балів призові місця розподілились наступним чином:

  1. Моруженко Євгеній Петрович (Машинобудівний коледж ДДМА)
  2. Гордієнко Крістіна Юріївна (Донбаський державний коледж технологій та управління)
  3. Тарасова Еліна Вячеславівна (Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»)

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

?

?
?

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...