Про засідання регіонального методичного об’єднання викладачів математики Краматорсько-Слов’янського регіону Донецької області

30.10.19 р. на базі Краматорського коледжу економіки та торгівлі ДонНУЕТ ім. М. Туган – Барановського відбулося засідання учасників регіонального методичного об’єднання викладачів математики Краматорсько-Слов’янського регіону.

Голова РМО Чернова Л.І. проаналізувала роботу об’єднання в попередньому навчальному році та визначила напрямки роботи на 2019 – 2020 н.р. , серед яких основними вважаються впровадження інноваційних технологій навчання в педагогічний процес та використання електронних ресурсів під час проведення занять.

У межах реалізації роботи по цим напрямкам вже на цьому засіданні була проведена ІІІ Регіональна науково-практичноа конференція  серед викладачів «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання при викладанні математики», в якій взяли участь 21 викладач з 12 закладів вищої освіти регіону. Метою конференції був обмін досвідом. Учасники конференції надали досвід із застосування проєктних технологій, квест-технологій, smart-технологій, контекстного навчання, проблемного навчання, інтегрованого навчання, імітаційно-ігрового моделювання, модульного навчання, використання опорних конспектів, електронного підручника, евристичних прийомів формування дослідницької діяльності, інтерактивних прийомів, таких як «Мікрофон», «Хмари слів», «Інтелект карта», «Інтернет-меми» тощо.  З гордістю слухали Мірошніченко Г.Н., яка надала змістовну інформацію про наукове надбання нашого співвітчизника Рукасова В.І. В ході обговорення доповідей були  підняті аспекти втілення дистанційного навчання з використанням платформи Moodle.

Після конференції її учасники мали можливість познайомитися і  попрактикуватися в використанні електронних ресурсів, а саме Клешовою Н.М. був запропонований тренінг з використання програми Geo Gebra для побудови графіків функцій, геометричних фігур та тіл,  Жмуренко О.І. надала можливість попрацювати з програмою Kahoot для створення вікторин.

Загалом, зустріч викладачів пройшла в теплій та дружній атмосфері, робота РМО була плідною, учасники дізналися багато нового і цікавого.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...