Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

31.05.2017 року в читальній залі бібліотеки Машинобудівного коледжу ДДМА відбулась зустріч з поетами Краматорська, членами міського літоб’єднання ім. М. Рибалка:  Хандоріним М. Г., Супліченком  М. П. та Шишкіним С. В.

Студенти груп 202-ФК, 202-ФС, 206-РПЗ, 308-ОПС переконались,що тонкі пальці поетичних рядків в змозі торкнутися таємних струн людської душі, які, можливо, до цього мовчали.

Цінність поезії і полягає саме в тому, що кожен читач знаходить тут щось своє.

Студенти та викладачі із захопленням слухали поезії С.В.Шишкіна про призначення та місце поета в суспільстві, соціальні негаразди та загальнолюдські цінності. Присутніх не залишила байдужими лірична та дитяча поезії Миколи Петровича Супліченка. Любов до матері та пам’ять про героїчне минуле – провідні теми  творчості М.Г. Хандоріна.

 

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...