Освіта об’єднає Україну!

20 квітня 2017 року в нашому коледжі стартував новостворений проект – «Освіта об’єднає Україну!».

До участі в цій події долучилися директори базових коледжів Донецької та Чернігівської областей Макуха О.М. і Радченко В. М. В своїх привітальних промовах вони зазначили, що він (проект) має не тільки освітнє значення, а й допоможе досягти єдиної мети – відновити соборну, європейську, незалежну державу, найкращу в усьому світі – Україну.

Головними учасниками цієї події стали студенти ІТ-спеціальностей наших коледжів. Обмін інформацією відбувався в режимі відеоконференції за трьома напрямками: «Моє місто», «Мій коледж», «Моя спеціальність». На розгляд було надано відеоматеріали, презентації з зазначених тем; всі бажаючі взяли участь в живому спілкуванні з проблеми мовної освіти і мовного виховання.

Висновки зроблені, плани намічено. Успіху всім нам!!!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...