Олімпіада з інформатики

11 квітня 2017 року на базі Машинобудівного коледжу ДДМА відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

Перед учасниками олімпіади та викладачами вітальним словом виступила заступник директора з навчальної роботи Машинобудівного коледжу ДДМА Приймак І.І. 

Голова ОМО викладачів інформатики та комп’ютерних технологій, голова журі ІІ етапу олімпіади Сагай Ольга Володимирівна, ознайомила присутніх з листом Інституту модернізації змісту освіти від 23.12.2016 №2.1/10-3035 “Про проведення Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у 2016/2017 н.р.”; та наказом МОН України від 20.10.2016 №1264 “Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів ВНЗ І-ІІ р. акр. у 2016-2017 н. р.”, а також повідомила студентам учасникам олімпіади завдання, ознайомила з критеріями їх оцінювання.

Викладач спеціальних дисциплін з програмування Машинобудівного коледжу ДДМА Оліфіровська Тетяна Сергіївна, провела жеребкування завдань з Word, Excel, Access.

Викладач спеціальних дисциплін з програмування Машинобудівного коледжу ДДМА Сігова Олена Вячеславівна, розказала студентам, де зберігати роботи та роздала шифри учасникам.

Підсумовуючи результати олімпіади, журі відзначило достатній рівень знань учасників з дисципліни: більшість студентів успішно впорались із завданнями, продемонстрували аналітичні здібності та вміння застосовувати теоретичні знання в задачах підвищеної складності. Місця розподілились таким чином:

 

П.І.Б. студента

Спеціальність

Назва ВНЗ

Викладач

Кількість балів

Місце

Слонь Світлана Ігорівна

Обслуговування програмних систем і комплексів

Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії

Сагай О.В.

54,5

І

Стещенко Богдан Олексійович

Фінанси і кредит

Костянтинівський індустріальний технікум ДВНЗ «ДонНТУ»

Вінокурова Н.В.

51,5

ІІ

Василенко Владислав Олександрович

Будівництво і експлуатація будівельних споруд

ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж”

Корюков І.В.

46,5

ІІІ

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...