Олімпіада з математики

29 березня 2017 року на базі Машинобудівного коледжу ДДМА відбувся ІІ (обласний) етап олімпіади з математики. В ньому взяли участь студент-переможці регіональних етапів, представники 9 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

Перед учасниками олімпіади та викладачами вітальним словом виступив голова Ради директорів Донецької області Макуха О.М. Він наголосив на важливості математичних знань в сучасному інформаційному суспільстві, адже комп’ютери, телефони та інша техніка супроводжують нас кожного дня, а їх створення неможливе без використання законів і розрахунків великої науки математики.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів математики Кулешова Н.М. ознайомила студентів-учасників з завданнями та критеріями їх оцінювання, побажала зосередитися на виконанні робіт, адже переможець олімпіади представлятиме Донецьку область на всеукраїнському змаганні в травні цього року в м. Києві.

Підсумовуючи результати олімпіади, журі відзначило достатній рівень знань учасників з дисципліни: більшість студентів успішно впорались із завданнями, продемонстрували аналітичні здібності та вміння застосовувати теоретичні знання в задачах підвищеної складності. Місця розподілились таким чином:

 

І місце –

Ігнатенко Дмитро Михайлович, студент Маріупольського коледжу ДВНЗ «ПДТУ»

(викладач Карбан Н.В.)

ІІ місце –

Юр’єв Андрій Володимирович, студент Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ»

(викладач Баленкова В.В.)

ІІІ місце –

Біломеря Ярослав Миколайович – студент Маріупольського механіко-металургійного коледжу ДВНЗ «ПДТУ»

(викладач Афанасенко Н.В.)

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...