На шляху до вибору професії

З метою інформування випускників загальноосвітніх шкіл про навчальні заклади м. Слов’янськ, Донецької та Харківської областей 11.10.2017 у Слов’янській центральній міській бібліотеці було проведено Ярмарок професій міським центром зайнятості.

У заході взяли участь 180 осіб із загальноосвітніх шкіл №1,9,10,12,15,17,18 м. Слов’янськ та учні Райгородоцької, Билбасівської шкіл.

У презентації навчальних закладів та спеціальностей, за якими проходить підготовка, взяли участь 20 ВНЗ І-ІV рівнів акредитації м. Слов’янськ, Краматорськ, Харків, Покровськ.

Для презентації Машинобудівного коледжу ДДМА студенти спеціальності Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Носачов А.М. та Салюк В.О. провели Майстер-клас за участю випускників ЗОШ. 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...