На шляху до вибору професії

З метою інформування випускників загальноосвітніх шкіл про навчальні заклади м. Слов’янськ, Донецької та Харківської областей 29.10.2019 у Слов’янській центральній міській бібліотеці було проведено Ярмарок професій міським центром зайнятості під гаслом «Країна майстрів».

У заході взяли участь більше 300 осіб із загальноосвітніх шкіл м. Слов’янськ.

У презентації навчальних закладів та спеціальностей, за якими проходить підготовка, взяли участь вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації м. Слов’янськ, Краматорськ, Харків.

Для презентації Машинобудівного коледжу ДДМА студенти спеціальності Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології,   Інженерія програмного забезпечення та Комп’ютерні науки Носачов А.М., Салюк В.О., Глотов О.В., Ушкало Г.Д., Петренчик М.О. провели Майстер-клас за участю випускників ЗОШ.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...