Молодь проти насилля

2 грудня 2019 в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” відділом молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань проведено інформаційну сесію у форматі “quize time” на тему “Молодь проти насилля”. Основними завданнями акції  є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.
В заході прийняли участь 6 команд учнів професійно-технічних та студентів вищіх навчальних закладів міста.

За підсумками гри команда Машинобудівного коледжу ДДМА посіла І місце. Усі учасники заходу отримали пам’ятні призи та подарунки від Фонду ООН у галузи народонаселення ООН в Україні та від Міжнарожної організації ОБСЄ.

Тисячі громадян  та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля  заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...