Молодь обирає здоровий спосіб життя

17.05.2019 на спортивному майданчику Машинобудівного коледжу ДДМА пройшов традиційний День здоров’я, мета якого – пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. В цьому заході брали участь всі викладачі та студенти навчального закладу. Програма свята включала різні творчі конкурси та спортивні змагання.

За традицією відкрив захід директор коледжу Макуха О.М. Студентські команди  змагалися у конкурсі тематичних  листівок,  туристичних пісень, а також у спортивних конкурсах. Кульмінацією свята було змагання з перетягування каната.

За результатами  було нагородження грамотами та призами переможців у командних та особистих заліках. Усі присутні отримали позитивні емоції та заряд бадьорості.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...