«Миротворці. В горах Сванетії»

11 вересня 2019 року в Машинобудівному коледжі ДДМА відбулася зустріч із режисером документального фільму «Миротворці. В горах Сванетії» Мирославом Гаєм. Ця короткометражна стрічка розповідає про спецоперацію Збройних Сил України з евакуації грузинських біженців у горах Сванетії (1993 р).

Місія українських пілотів стала першою, що проведена Україною без допомоги міжнародних організацій. Підготовка та зйомки фільму тривали більше року. Наразі, до показу на Харківському фестивалі, стрічку презентують у прифронтових містах  Донецької та Луганської областей.

Дякуємо пану Мирославу за небайдужість, активну громадянську позицію, радіємо за можливість цікавого неформального спілкування з творчою людиною.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...