Методичне об’єднання бібліотечних працівників

25 квітня 2017 року на базі ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури» відбулось засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників Краматорсько-Слов’янського регіону. На засіданні були присутні завідувачі бібліотек  12 навчальних закладів.

Зі словами привітання до гостей звернувся директор коледжу Жиров Юрій Володимирович. Його виступ доповнила завідувач бібліотеки Семейко З.Ю., яка розповіла про історію та сьогодення Слов’янський коледж транспортної інфраструктури.

Голова  методоб’єднання  Городнича Т.О. ознайомила присутніх з Постановою Кабінету Міністрів від 22.03.2017 № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» та шляхи її виконання; окреслила головні завдання роботи бібліотек: навчити користувачів практичним навичкам цілеспрямованої самостійної роботи, умінню знаходити, критично осмислювати і використовувати інформацію; застосовувати в роботі бібліотек інтерактивні технології.

Як залучити студентів до читання та які інноваційні методики та технології  при цьому використовувати розповіла завідувач бібліотеки Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури Семейко З.Ю.

З цікавим досвідом роботи бібліотек по формуванню здорового способу життя серед студентів ознайомили присутніх завідувачі бібліотек Донбаського державного коледжу технологій та управління м. Торецька Мартинюк Т.О. та педагогічного училища  м. Покровська  Корогодіна-Клименко Н.В.

Збереження бібліотечних фондів та боротьба з боржниками завжди актуальні в роботі бібліотек. Це питання життєдіяльності кожної бібліотеки. З системою організаційних, технічних і технологічних заходів, які забезпечують захист фондів та досвідом  роботи ВП Костянтинівський технікум ЛНАУ у цьому напрямі поділилась завідувач бібліотеки Мірошниченко І.О.

Огляд професійних та періодичних видань і сайтів, що підготувала бібліотекар Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури  Кулінченко О.Л., завершив засідання методоб’єднання.

Підводячи підсумки засідання, Городнича Т.О. зазначила, що входження бібліотек в інформаційний інтелектуальний простір стимулює до пошуку та освоєння нових напрямів діяльності, і саме ця тема стане основою майбутніх зустрічей бібліотекарів регіону.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...