Методичне об’єднання працівників бібліотек

29 жовтня 2019 року  на базі Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» відбулось засідання регіонального методичного об’єднання працівників бібліотек ЗФПО Краматорсько-Слов’янського регіону за темою « Професійний розвиток бібліотекарів закладів вищої освіти».

Бібліотечних працівників привітали директор коледжу Олійник О.І. та заступник директора з НР Климова В.Л. У своєму виступі Олена Іванівна наголосила , що бібліотека є невід’ємною частиною навчального закладу і виконує  функцію  інформаційного центру, а потім провела  цікаву екскурсію , де присутні відвідали музей історії закладу, аудиторії, ознайомились з сучасним технічним оснащенням навчального закладу.

          Голова методичного об’єднання Городнича Т.О. зробила аналіз діяльності бібліотек за минулий навчальний рік та окреслила головні напрями роботи в новому навчальному році.

Виступ завідувача бібліотеки комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» Корогдіної-Клименко Н.В.   був присвячений сучасним формам роботи бібліотеки. Зокрема, колектив бібліотеки ефективно займається проєктною діяльністю.

Як ефективно спланувати та провести масовий захід  в бібліотеці розповіла бібліотекар педагогічного коледжу В.П.Корнієнко.

Бібліотечні працівники методичного об’єднання мали можливість взяти участь у тренінзі «Крок до комунікативної майстерності», який підготувала та провела завідувач бібліотеки Н.В. Корогдіна-Клименко.

По закінченні засідання присутні обмінялися досвідом «Наші творчі знахідки» та одержали сертифікати за участь у регіональному семінарі, які вручила директор навчального закладу О.І.Олійник .

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...