Культурно-просвітницький захід

16 червня 2017 року в Машинобудівному коледжі ДДМА відбувся культурно-просвітницький захід для викладачів соціально-гуманітарних дисциплін Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського регіонів. Також було запрошено представника від Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста відділу суспільних дисциплін Рибалку Людмилу Дмитрівну.

Лекторій за темами «Аспекти історії українського Донбасу до 1917 року», «Спільний знаменник комунізму й тоталітаризму: викриття згубності та облудності злочинної комуністичної ідеології» проводив голова правління ГО «Українська ініціатива», експерт комісії з міжнаціональних відносин Громадської ради при Міністерстві культури України Юрій Косенко. Співдоповідач та асистент – заступник голови правління ГО «Українська ініціатива», співробітник Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» Ольга Тимчишин.

Після доповідей відбулося обговорення, під час якого присутні мали можливість отримати відповіді на складні й недостатньо досліджені питання прадавньої історії Донеччини; обговорити наслідки згубного впливу комуністичної ідеології, тоталітарних режимів на розвиток активного громадянського суспільства сучасної України та шляхи їх подолання.

Голова РМО соціально-гуманітарних дисциплін Краматорсько-Слов’янського регіону Лисак Т.К. доповіла про краєзнавчу роботу методоб’єднання та презентувала збірник регіональних творчих робіт «Герої серед нас» та історико-краєзнавчого видання «Пам’ять жива».

Зазначимо, що проведення цього корисного й цікавого для всіх присутніх заходу було б неможливим без підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та директора коледжу Макухи Олексія Миколайовича. Щиро вдячні за сприяння та співпрацю!

Оргкомітет

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...