Краматорський військкомат запрошує на службу за контрактом

6.02.2019 у Машинобудівному коледжі ДДМА пройшла зустріч із представниками Краматорського військкомату – військовим психологом Довгай О.М. та представником ЗСУ Поповим І.О. Вони ознайомили студентів із перевагами військової служби за контрактом: можливістю кар’єрного росту, отримання освіти за державним замовленням, безкоштовного харчування, грошового забезпечення від 9500 гривень,  збереження робочого місця, виплати середнього заробітку за місцем праці.

Якщо тобі від 18 до 56 років, ти маєш життєвий досвід або бажання його отримати, маєш за мету допомогти країні у нелегкий час, ти здоровий, фізично розвинений, не маєш судимості та психічних вад, готовий проявити себе, тоді твоє місце серед найкращих!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...