Конкурс Scania Top Team 2017-2018

В рамках навчальної програми та змагань для технічного персоналу сервісних станцій Scania TOP TEAM 2017-2018 кампанія Сканія Україна оголосила конкурс серед студентів технічних навчальних закладів України на краще знання Scania.

Конкурс має на меті популяризувати технічні спеціальності серед молоді та донести інформацію про цінності бренду та його переваги».

Змагання Scania Top Team 2017-2018 стали десятою подією міжнародного рівня. За кількістю учасників вони перевищують всі попередні. Близько 8000 фахівців із 70 країн виконали теоретичні та практичні вправи на сервісних станціях Scania у всьому світі.

Учасникам пропонувалося зареєструватися та дати відповіді на запитання про Scania, її продукцію, послуги та діяльність. Всього у конкурсі зареєструвалось більше 300 студентів, пройшли тест 160 учасників із 35 населених пунктів України та 54 навчальних закладів.

Студенти нашого коледжу теж взяли участь в конкурсі, а один з них Зоз Мирон (305-ГМБ) увійшов до п’ятірки переможців і взяв участь у фіналі, який відбувся в м. Києві 18 листопада 2017 року.

Результати фіналу:

  1. Тарасюк Юрій, Індустріальний коледж ДВНЗ КНУ (м. Кривий Ріг)
  2. Хмельовський Нікіта, Індустріальний коледж ДВНЗ КНУ (м. Кривий Ріг)
  3. Ремінний Геннадій, ЦНТУ (м. Кропивницький)
  4. Зоз Мирон, МК ДДМА (м. Краматорськ)
  5. Кішинець Євгеній, Полтавський Національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка

Пишаємося нашим студентом і бажаємо нових перемог!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...