Кар’єрний вектор

Вибір професії та закладу освіти відіграє найважливішу роль у житті кожної молодої людини. З метою інформування випускників загальноосвітніх шкіл про навчальні заклади    12.11.2019 у Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся Ярмарок професій, який проводився Краматорським міським центром зайнятості спільно з відділом освіти Краматорської міської ради.

У заході взяли участь понад 500 осіб із загальноосвітніх шкіл м. Краматорськ.

На початку учні отримали паспорт учасника, в якому представники закладів освіти розміщували QR-коди з посиланням на свій офіційний сайт для того, щоб  абітурієнти скористалися необхідною інформацією про умови вступу.

У презентації навчальних закладів та спеціальностей, за якими проходить підготовка, взяли участь вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації міст: Слов’янська, Краматорська, Харкова.

Для презентації Машинобудівного коледжу ДДМА студенти спеціальності Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології,   Інженерія програмного забезпечення та Комп’ютерні науки Носачов А.М., Салюк В.О., Бризгалов М.О, Єлпашева О.О  провели майстер-клас за участю випускників шкіл.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...