З минулого в майбуття

19 вересня 2018 року  Машинобудівний коледж  ДДМА в рамках святкування 150-ї річниці від часу заснування м. Краматорська провів зустріч із відомим краєзнавцем В.Ф. Коцаренком, який понад  30 років   вивчає  історію нашого міста від часу виникнення перших селищ у другій половині XVIII ст. до початку ХХ століття та є автором кількох книг та  публікацій.

Викладачі та студенти дізналися про заснування залізничної станції Краматорська у 1868 році; будівництво перших промислових підприємств наприкінці ХІХ століття та познайомилися з іншими  цікавими фактами з історії міста.

Під час зустрічі Володимир Федорович презентував присутнім свою книгу «Краматорськ: витоки», випуск якої був приурочений до ювілею нашого міста та пам’ятний знак, випущений до 150 – річчя Краматорська.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...