ЗВІТ РОБОТИ регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін Краматорсько-Слов’янського регіону.

 Перше засідання методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін відбулося 30.10.2019 р. на базі Слов’янського енергобудівного  технікуму.

На засіданні були присутні 9 викладачів  трьох навчальних закладів регіону.

      

      На засіданні були обговорені наступні питання:

  • Ознайомлення з діяльністю навчального закладу, показ презентації.
  • Повідомлення основних завдань та напрямків роботи регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін на 2019-2020 навчальний рік.
  • Доповідь «Методична робота викладача як один з прийомів розвитку професійних компетентностей».
  • Обговорення вимог до навчальних та робочих  програм з дисциплін будівельного  циклу відповідно до нових стандартів освіти.

        З привітальними словами виступили заступник директора з НР технікуму  Пєшков В.І. та методист технікуму Бондаренко Ю.П.

     Голова РМО Перепелиця Н.Ю. ознайомила  всіх присутніх з основними  завданнями та напрямками  роботи   на 2019-2020 навчальний рік .  

Саме творча методична робота сприяє розвитку професійних здіб­ностей викладачів. Тому тема, над якою  працює РМО викладачів будівельних дисциплін: «Ефективні засоби та технології для навчання та виховання особистості, здатної до самовдосконалення шляхом співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу».

  Члени РМО відвідали методичний кабінет, де ознайомилися з навчально-методичними комплексами та обговорили   вимоги до навчальних та робочих  програм.  Методичний кабінет є центром методичної роботи викладачів, її матеріальною базою.

   З презентацією досвіду роботи виступили викладачі Дружківського коледжу ДДМА  Вольвич Марина Костянтинівна, Голозубов Іван Валерійович та  викладачка Селидівського гірничого технікуму Кайда Любов Степанівна.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...