ЗВІТ про засідання РМО викладачів хімії, екології та БЖД

25 жовтня 2019 року на базі Краматорського коледжу ДонНУЕТ відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів хімії, екології та БЖД. Були присутні 20 викладачів навчальних закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону разом зі студентами, які взяли участь  у роботі IV регіональної науково-практичної конференції «Вплив металів на навколишнє середовище та на життєдіяльність людини» за планом роботи об’єднання. 

У рік 150-річчя відкриття періодичного закону Д.І. Менделєєва, у таблиці якого метали значно переважають неметали та у час «металізації біосфери», тема конференції є сучасною та актуальною. На цьому заході із доповідями виступили 16 студентів та викладачів з темами, що стосуються впливу важких металів на довкілля: рослини, живі організми, родючість ґрунтів. Змістовні доповіді стосувалися металів-радіонуклідів, металотерапії та лікування металами, наявності металів в організмі людини та продуктах харчування, у батарейках та ін. Усі доповідачі отримали сертифікати участі у роботі конференції.   

Викладачі разом з головою РМО викладачів хімії Шульгою О.К. та головою РМО викладачів екології та БЖД Камнєвою В.Б. розглянули питання напрямків роботи РМО на наступний навчальний рік, розробили умови проведення конкурсу методичних розробок із застосування інформаційних технологій у викладанні природничих дисциплін, обговорили впровадження нових навчальних програм на компетентнісних засадах за новим змістом освіти.

Голова РМО викладачів екології та БЖД Камнєва В.Б.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...