Засідання РМО працівників бібліотек

17 жовтня 2017 року на базі Краматорського технологічного технікуму відбулось засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації Краматорсько-Слов’янського регіону.

Присутніх привітала директор Краматорського технологічного технікуму Малюкова Вікторія Геннадіївна. У своєму виступі вона акцентувала увагу на основних напрямах роботи технікуму та тісній співпраці бібліотеки і викладачів у навчально-виховному процесі.

Голова методичного об’єднання Городнича Т.О. зробила аналіз діяльності бібліотек за 2016-2017 навчальний рік та зупинилась на особливо цікавих формах масової роботи колег. Увагу присутніх було на основні положення Закону України «Про освіту»; ефективного використання сайтів головних освітянських бібліотек у роботі бібліотеки коледжу, технікуму.

О.С.Пасека, завідувач бібліотеки Краматорського технологічного технікуму, презентувала досвід роботи за темою: «Читання, як фактор успіху ».

Питанню впровадження Універсальної десяткової класифікації були присвячені виступи Мірошниченко І.О. – зав. бібліотеки ВП Костянтинівський технікум ЛНАУ та Любимій З.П. – провідному бібліотекарю ВП Слов’янський технікум ЛНАУ.

Значне місце в діяльності бібліотеки займає краєзнавча робота, адже краєзнавство – це ефективний спосіб патріотичного виховання, дієвий інструмент для пізнання історико-культурної спадщини рідного краю. Бібліотекар Краматорського технологічного технікуму Гутовська М.В. ознайомила присутніх з досвідом «Краєзнавчі аспекти роботи бібліотеки». Увазі бібліотечних працівників була представлена також колекція одягу «Святі Гори», яка доповнила та надала емоційної окраси виступу.

Члени методичного об’єднання активно обговорювали виступи своїх колег,а також окреслили ряд проблемних питань у роботі своїх бібліотек.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...