Засідання РМО викладачів іноземної мови

30.11.2017 на базі Краматорського технологічного технікуму відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови. Засідання відкрила в. о. директора КТТ Музика Л.К. Були присутні методист технікуму Склярова Г.О., заступник директора з виховної роботи Гнєзділова І.М., голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Владимирова В.В., студенти групи 46.

Інформаційно цікавим  та емоційно насиченим був фрагмент нетрадиційного заняття з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», який продемонстрували викладачі Краматорського технологічного технікуму Каракуц А.А. та Зайвенко М.Ю. зі студентами спеціальності 182 Технології легкої промисловості, спеціалізації «Моделювання та конструювання  промислових виробів» за темою «Англійська мова – мова міжнародного спілкування. Міжкультурні особливості англомовних країн та України» із застосуванням інноваційних форм та методів навчання.

В порядку обміну досвідом та подальшого вдосконалення методичної роботи на засіданні виступали – Сочинська Г.К., голова РМО, викладач Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНАБА; Богуславець М.В., викладач Покровського педагогічного коледжу; Корсун М.А., викладач Дружківського технікуму ДДМА; Ільїна І.В., викладач ВП «Костянтинівський технікум ЛНАУ».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...