ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ОБЛІКОВО-ФІНАНСОВИХ ДИСЦИПЛІН

23 квітня 2019 року на базі Краматорського коледжу технологій та дизайну відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-фінансових дисциплін. З вітальним словом до членів РМО звернулися директор коледжу Малюкова Вікторія Геннадіївна та методист Склярова Ганна Олегівна.

На засіданні обговорювалося питання особливостей використання інтерактивних технологій та елементів ділової гри при проведенні практичних та семінарських занять з обліково-економічних і фінансових дисциплін. З досвіду використання он-лайн технологій у викладанні дисциплін економічного циклу виступила Склярова Ганна Олегівна. Також були підведені підсумки конкурсу на краще методичне забезпечення практичних та лекційних занять:

І місце – Склярова Ганна Олегівна, викладач Краматорського коледжу технологій та дизайну. (Дисципліна: «Економічна теорія», тема: «Суть, структура і суб’єкти ринкової економіки»)

ІІ місце – Савченко Світлана Борисівна, викладач Селидівського гірничого технікуму. (Дисципліна: «Фінансовий облік», тема: «Облік касових операцій»)

ІІІ місце – Бондаренко Олена Леонідівна, викладач Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (Дисципліна: «Податкова система», тема: «Спрощена система оподаткування»).

Під час засідання РМО відбулися щорічні регіональні олімпіади з дисциплін «Економіка підприємства» та «Фінансовий облік» серед студентів ЗВО Краматорсько-Слов’янського регіону, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Призові місця розподілилися таким чином:

1) Олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства»:

І місце – Афанасьєва Анастасія Олександрівна, студентка ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ», викладач Карась Г.М.; Грюкова Тетяна Ігорівна, студентка Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, викладач Боброва Т.А.;

ІІ місце – Шуміло Олег Вікторович, студент Краматорського коледжу технологій та дизайну, викладач Савченко Н.К.; Сисукіна Альбіна, студентка Краматорського коледжу ДонНУЕТ, викладач Акулова В.В.;

ІІІ місце – Ковляшенко Олена Сергіївна, студентка Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії, викладач Баличева І.В.; Піцьо Марина Леонідівна, студентка Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, викладач Войцеховська К.О.

2) Олімпіада з дисципліни «Фінансовий облік»:

І місце – Запорожець Софія Олександрівна, студентка Краматорського коледжу технологій та дизайну, викладач Удовиченко О.І.; Безсонова Анастасія Олександрівна, студентка ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ», викладач Теплицька О.Ю.;

ІІ місце – Хімчак Альбіна Артурівна, студентка ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ», викладач Теплицька О.Ю.;

ІІІ місце – Фролова Оксана, студентка ВСП НАУ Слов’янський коледж НАУ, викладач Гомєлєва К.А.

Переможці отримали дипломи. Засідання методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам – натхнення та творчих здобутків!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...