ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДІЧІВ НАРИСНОЇ ГЕОМЕТРІЇ та ІНЖЕНЕРНОЇ ГРАФІКИ

24 квітня 2019 року Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва та архітектури приймав на своїй базі регіональне методичне об’єднання викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки. Господарі радо зустріли своїх колег з різних міст Донецької області та познайомили гостей з матеріально-технічною базою коледжу.

Розпочав роботу директор, Гололобов Борис Дмитрович, звернувшись до присутніх з вітальним словом

Під час засідання РМО, на чолі з Сєрокуровим М.В, проведено студентську конференцію «Аксонометричні проекції», підведено підсумки 2018/2019 н.р., обговорено подальший зміст та напрямки роботи методичного об’єднання.

Засідання методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці. Бажаємо всім викладачам натхнення та творчих здобутків!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...