ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК

16 квітня 2019 року в Центральній міській публічній бібліотеці відбулось засідання регіонального методичного об’єднання працівників бібліотек ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Краматорсько-Слов’янського регіону за темою «Сучасна бібліотека: змінюємо формат, створюємо новий образ».

Працівники організаційно-методичного відділу провели семінар-тренінг «Он-лайн ресурси в роботі бібліотеки: сервіси для створення он-лайн презентацій, віртуальних виставок, інтерактивних плакатів, тематичних добірок».

Голова методичного об’єднання Городнича Т.О. привітала присутніх та окреслила головні напрями роботи бібліотек коледжів в умовах сьогодення, а завідувач ОМБ ЦМПБ Кириленко Т.М. акцентувала увагу на необхідності впровадження новітніх інформаційних технологій в практику роботи бібліотек.

Надзвичайно актуальними були теми, обрані для виступу провідним методистом Лісіченко О.М., : «Способи пошуку інформації в Internet. Використання #хештегів» та «QR-код – швидкий спосіб передачі інформації», що дало змогу бібліотекарям не лише познайомитися з інформацією, а й пройти тренінг.

«Сервіси для створення он-лайн презентацій, віртуальних виставок, інтерактивних плакатів, тематичних добірок» – тема виступу головного бібліотекаря ЦМПБ Шульцевої Н.А – викликала велику зацікавленість серед членів методоб’єднання. Практичне заняття з цього питання дало змогу бібліотечним працівникам не лише закріпити інформацію, а й, в подальшому, – використовувати у своїй роботі.

Голова методоб’єднання подякувала працівникам публічної бібліотеки за підготовку семінару та побажала присутнім творчого натхнення.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...