ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

28 березня 2019 року на базі Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії, де було презентовано збірку доповідей ІІ регіональної науково-практичної конференції «Фізика та астрономія очима сучасної молоді».

Темою дискусії круглого столу була проблема: «Розв’язування задач на заняттях фізики як спосіб впровадження міжпредметних зв’язків у навчання (з досвіду роботи)». З доповіддю в рамках обміном досвіду виступив Турка В.М., викладач Слов’янського енергобудівного технікуму, а Щербак О.М., викладач Лиманського медичного коледжу ДонНМУ – з доповіддю «Формування у студентів здатності до самоосвіти. Ситуаційні задачі».

Під час засідання методичного об’єднання відбулася щорічна регіональна олімпіада з фізики серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Краматорсько-Слов’янського регіону.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – студент Слов’янського хіміко-механічного технікуму Сопельников Антон, викладач Котляров О.В.;

ІІ місце – студент Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії Кібітов Артем, викладач Білих О.В.;

ІІІ місце – студент Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Коленчук Микола, викладач Духіна Л.О.

Переможці отримали дипломи, а інші учасники олімпіади – сертифікати за участь в регіональній олімпіаді з фізики.

Бажаємо всім студентам успіхів в навчанні, а викладачам – творчих здобутків та натхнення!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...