ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНИХ І ФІНАНСОВИХ ДИСЦИПЛІН

25.10.2018р. на базі Слов’янського енергобудівного технікуму відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-економічних і фінансових дисциплін. 

З вітальним словом до членів РМО звернувся директор Слов’янського енергобудівного технікуму М.І. Горозій.

На засіданні РМО було розглянуті такі питання:

– організаційна робота РМО;

– методична робота викладачів;

– обмін досвідом.

Також було проведено регіональну конференцію-конкурс за темою: “Актуальність і проблеми розвитку сучасної економіки України”, я якій брали участь 8 навчальних закладів регіону. Під керівництвом своїх викладачів студенти презентували доповіді.

Голова РМО В.В. Акулова висловилась про високий рівень підготовки студентів, про актуальність їх тем, презентацію та аналіз свого проекту. Були відзначені сертифікатами за участь у навчально-дослідницькій конференції- конкурсі наступні студенти: Григор’єва С. (керівник Л.В. Бурда), Фролова О. (керівник К.А. Петрищева), Скатьков А. (керівник Т.Ю. Хохлова), Запорожець Ю. (керівник О.С. Майорова), Сухих Г. (керівник С.Я. Рубанова), Бессонова А. (керівник О.Ю. Теплицька).

Засідання регіонального методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...