Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки

25 квітня 2018 року на базі Машинобудівного колледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки. З вітальним словом до членів РМО звернулися заступник директора з навчальної роботи Машинобудівного колледжу Приймак Ірина Іванівна та методист базового коледжу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Донецької області Сагай Ольга Володимирівна.

На засіданні були обговорені особливості використання інтерактивних технологій та елементів ділової гри при проведенні практичних занять з інженерної графіки.  З досвіду використання інтерактивних технологій виступив голова методичного об’єднання, викладач Слов’янського технікуму ЛНАУ Сєрокуров Микола Васильович.

  На засіданні РМО були підведені підсумки конкурсу на краще методичне забезпечення практичних занять, за результатами якого перемогу отримала викладач Селидівського гірничого технікуму.

Під час засідання РМО відбулася науково-практична конференція з дисципліни «Нарисна геометрія та інженерна графіка» за темою «Правила оформлення та виконання креслень своєї галузі» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

Учасники та керівники проектів отримали грамоти. Засідання методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, а викладачам – натхнення та творчих здобутків!

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...