ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНИХ І ФІНАНСОВИХ ДИСЦИПЛІН

24.10.2019р. на базі Відокремленого структурного підрозділу Національного авіаційного університету Слов’янського  коледжу Національного авіаційного університету  відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-економічних і фінансових дисциплін. 

З вітальним словом до членів РМО звернулася заступник начальника коледжу з навчальної роботи Т.К. Лисак.

На засіданні РМО було розглянуто такі питання:

– організаційна робота РМО;

– методична робота викладачів;

– обмін досвідом.

Також проведено регіональну конференцію-конкурс за темою: “Актуальність і проблеми розвитку сучасної економіки України”, я якій брали участь навчальні заклади регіону. Під керівництвом своїх викладачів студенти презентували доповіді.

Головуюча на засіданні  РМО Г.О. Склярова висловилась про високий рівень підготовки студентів,  актуальність їх тем, презентацію та аналіз свого проекту. Були відзначені сертифікатами за участь у навчально-дослідницькій конференції- конкурсі студенти: Яриш А. (керівник С.В. Вергейчикова), Біценко О. (керівник С.Я. Рубанова), Сєргєєва В. (керівник Л.В. Моісеєва), Зубрицький З. (керівник В.В. Дорошенко, Н.Е. Білай), Гайдар Н. (керівник Л.В. Бурда).

Засідання регіонального методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...