Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії

28 березня 2018 року на базі ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури» відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії.      З вітальним словом до членів РМО звернувся директор Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури Ю.В. Жиров.

На засіданні був презентовано збірник доповідей І регіональної науково – практичної конференції «Фізика та астрономія очима сучасної молоді».

Під час круглого столу була розглянута наступна тема: «Формування у студентів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу». З доповіддю в рамках обміном досвіду виступила голова РМО Балабаєва О.О.

З досвіду використання інтерактивних технологій та моніторингу на різних етапах навчання виступили викладач ВП «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету» Чміль О.В. та викладач Краматорського технологічного технікуму Сергєєва Л.М.

На засіданні РМО були підведенні підсумки конкурсу на кращу методичну розробку з фізики, за результатами якого викладачі отримали сертифікати учасника і переможця конкурсу.

І місце – викладач Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії Коваленко Тетяна Іванівна.

ІІ місце – викладач Краматорського технологічного технікуму Сергєєва Лідія Миколаївна.

ІІІ місце – викладач Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури Катасонов Ігор Іванович.

Під час засідання методичного об’єднання відбулася щорічна регіональна олімпіада з фізики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Краматорсько – Слов’янського регіону.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – студент ВСПНАУ Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету Артюшенко Святослав Андрійович, викладач Балабаєва О.О;

ІІ місце – студент Слов’янського енергобудівного технікуму Губа Дмитро Михайлович, викладач Турка В.М;

ІІІ місце – студент Селидівського гірничого технікуму, викладач Филь О.В.

Переможці отримали грамота, а інші учасники олімпіади сертифікати за участь в регіональній олімпіаді з фізики.

Бажаємо всім студентам успіхів в навчанні, а викладачам творчих здобутків та натхнення!

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...