ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ВИКЛАДАЧІВ ХІМІЇ, ЕКОЛОГІЇ ТА БЖД

15 листопада 2018 року на базі Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНАБА відбулися засідання регіональних методичних об’єднань викладачів хімії, екології та БЖД.

Привітала присутніх та розповіла про зміни у освітніх програмах заступник директора з НР Брожко Т.С. Потім відбулося ознайомлення гостей з базою коледжу, кабінетом-музеєм народознавства, музеєм творчості студентів та музеєм навчального закладу, яке супроводжувалося цікавою розповіддю викладача Белашенко К.Г.

Згідно з планом роботи РМО педагогічний семінар «Практика використання інноваційних технологій при викладанні природничих дисциплін» почався з проведенням тренінгу викладачем Покровського педагогічного коледжу Корнієнко Л.О. за темою «Тренінг як ефективна форма групової роботи», у якому брали участь викладачі. Не менш змістовною була доповідь «Здоров’язберігаючі компетентності» викладача Покровського педагогічного коледжу Андрейчук О.О.

Своїм досвідом роботи поділилися викладачі: Бондаренко В.І. (Слов’янський енергобудівний технікум) з впровадження нестандартних методик при викладанні хімії; Осадча Л.В (Краматорський технологічний технікум) з впровадження STEM-технологій у навчальний процес та Приймак І.І. (Краматорський машинобудівний коледж ДДМА) з впровадження інноваційних технологій на заняттях з охорони праці та техніки безпеки.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...