Засідання методичного об’єднання викладачів соціально-гуманітарних дисциплін Краматорсько-Слов’янського регіону

26 жовтня 2017 року у Донбаському державному коледжі технологій та управління відбулося засідання методичного об’єднання викладачів соціально-гуманітарних дисциплін Краматорсько-Слов’янського регіону.

На засіданні були присутні голови циклових комісій та викладачі 8 навчальних закладів регіону. Не взяли участі представники 7 навчальних закладів: Дружківського коледжу ДДМА, Дружківського житлово-комунального коледжу Дон НАБА, Краматорського коледжу Дон НУЕТ ім. М. Туган-Барановського, Слов’янського  хіміко-механічного технікуму, ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ», ВП «Костянтинівський технікум ЛНАУ», Лиманського медичного коледжу Дон НМУ.

         Під час засідання були обговорені наступні питання:

  • презентація збірника статей І регіональної студентської конференції «100 років революції», творчих робіт «Герої серед нас – 2»;
  • ознайомлення з нормативними документами та законодавчими актами;
  • інноваційні методи проведення занять;
  • краєзнавча робота у Донбаському державному коледжі технологій та управління;
  • презентація книг «Наші друзі військові», «Меморіали»;
  • організаційні питання проведення ІІ регіональної конференції «100 років революції».

Викладач Гринченко Ольга Костянтинівна провела відкрите заняття з дисципліни «Історія України» за темою: «Суцільна колективізація. Голодомор 1932-1933 р. р. – геноцид українського народу», під час якого продемонструвала  результативне поєднання прийомів і методів організації навчальної діяльності студентів та  бездоганне володіння навчальною дисципліною.

Гості ознайомилися із матеріально-технічною базою коледжу, зокрема усі були у захваті від відвідування навчальної шахти.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...