Засідання для заступників директорів з навчальної роботи та викладачів української мови з питань ЗНО 2018 року

23.11.2017 на базі МК ДДМА відбулася інструктивна нарада з питань проведення ДПА з української мови у формі ЗНО за освітній рівень повної загальної середньої освіти для студентів ІІ курсу коледжів і технікумів, на яку було запрошено заступників директорів з навчальної роботи та викладачів української мови Краматорсько-Слов’янського і Бахмутського регіонів.

В актовій залі коледжу гостям було презентовано концертну програму,  по закінченню якої начальник організаційно-методичного відділу ДРЦОЯО Ямцова І.В. розповіла студентам про особливості ЗНО 2018 року та відповіла на їх запитання.

Далі робота відбувалась за двома секціями: для заступників директорів з НР та для викладачів української мови.

Перед присутніми виступили спеціалісти Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти: Лащенко Лариса Іванівна (заступник директора ДРЦОЯО), Ямцова Ірина Вікторівна (начальник організаційно-методичного відділу ДРЦОЯО).

Щире захоплення викликав виступ методиста Відділу декоративно-прикладної й технічної творчості Палацу молоді «Юність» (м. Костянтинівка), народного майстра, засновника та завідувача Народного музею з писанкарства й розвитку народних ремесел в м. Бахмуті Дмитра Денисенка, який розповів про свою діяльність та запропонував співпрацю з навчальними закладами.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...