Засідання голів регіональних методичних об’єднань

26 вересня 2017 року на базі Машинобудівного коледжу ДДМА відбулося інструктивно-організаційне засідання голів регіональних методичних об’єднань викладачів загальноосвітніх, соціально-гуманітарних, природничо-математичних, загальнотехнічних та окремих спеціальних дисциплін, а також методистів і завідувачів бібліотек.

Учасників засідання привітав голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Донецької області, директор територіального базового коледжу Макуха О.М. Він наголосив на важливості роботи методичних об’єднань для забезпечення професійного зростання педагогічних працівників; вивчення та поширення кращого педагогічного досвіду; організації участі студентів коледжів і технікумів в конкурсах, олімпіадах, науково-практичних конференціях регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

До порядку денного засідання було внесено рад важливих питань, зокрема: інформація про інструктивно-розпорядчі документи МОН України та Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації; про основні напрямки роботи РМО на 2017-2018 н. р.; про ЗНО 2018 року, участь у ньому студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації; про вдосконалення методики проведення регіональних олімпіад і конкурсів з урахуванням показників результатів участі студентів області у всеукраїнських змаганнях.

Традиційним стало проведення подібних зустрічей у формі круглого столу, адже такий формат сприяє активній взаємодії учасників й ухваленню конструктивних рішень.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...