До дня Святого Валентина Управління з гуманітарних питань провело конкурс «Битва закоханих» серед студентів

Протягом 3-х днів пари виконували різноманітні завдання. Головна умова – робити це разом. Усі завдання були зашифровані, отже пари повинні були самі здогадатись, що їм виконувати. Перше завдання конкурсу «Битви закоханих» – покататися на санчатах зі своєю половинкою. Друге завдання конкурсу – станцювати повільний танець на фоні голубів. Останнє завдання було не на швидкість, а на якість виконання. Суть полягала в тому, щоб пари поринули в атмосферу 30-х років і перейняли образ відомих закоханих Боні і Клайда.

Переможців конкурсу визначили голосуванням на сторінці yprgp.kramatorsk в Instagram. 14 лютого о 12:00 були оголошені результати голосування. Пара МК ДДМА зайняла 2 місце!

https://www.6264.com.ua/news/2663471/u-kramatorsku-vidbulasa-bitvu-zakohanih

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...