До Дня визволення Донбасу та м.Краматорська від німецьких окупантів

До Дня визволення Донбасу та м.Краматорська від німецьких окупантів у читальній залі бібліотеки оформлено перегляд літератури «Нам не забути подвигу земляків!».

6 вересня 1943 року після трьох днів запеклих боїв Краматорськ було звільнено від фашистських загарбників. Визвольна операція розпочалась зі сходу на світанку 6 вересня, а вже до кінця 7 вересня ворога було знищено з західної околиці Краматорська військами Південно-Західного фронту .

Ворог завдав місту величезних збитків. Фактично було зруйновано всі промислові підприємства, знищено комунальне господарство міста,житлові будівлі. У боях за Краматорськ своє життя поклали 750 радянських воїнів.

На честь пам’яті про загиблих героїв у Краматорську споруджено пам’ятники та встановлено меморіальні дошки. 

74 роки пройшло з того часу,але назавжди залишаються у пам’яті ті, хто визволяв нашу Донеччину від нацистської окупації

Відвідувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись з матеріалами книг, копіями з газет, які розповідають про героїзм, патріотизм та гаряче бажання визволити краматорську землю від коричневої чуми – фашистів. Імена визволителів, спогади очевидців, безжалісна статистика жертв боїв за Краматорськ під час окупації міста не залишають байдужими жодного відвідувача виставки.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...