«Дорогами Афганської війни»

13 лютого у коледжі була проведена відкрита виховна година, присвячена 30-й річниці виведення радянських військ з Афганістану. У актовій залі зібралися студенти І-ІІ курсів. На цю зустріч  були запрошені ветерани афганської війни Мілентєєв Олександр, Дорохов Дмитро та Вовченко Костянтин.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто не повернувся з тієї війни, а також усіх загиблих учасників  бойових дій, і тих воїнів – інтернаціоналістів, які в наш час так рано пішли з життя. Пісні та поезії, вальс та слова подяки на адресу воїнів-афганців від студентів коледжу поєдналися з розповідями-спогадами ветеранів афганської війни та авторськими піснями під гітару у виконанні  голови Краматорської міської організації «Український союз ветеранів Афганістану» Мілентєєва  Олександра  Євгеновича. Час виховної години пройшов непомітно. Під оплески студентів та викладачів ветерани – афганці попрощалися з гостинним  колективом.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...