День української писемності та мови

9 листопада вся Україна відзначає важливе свято – День української писемності та мови. Студенти і викладачі української мови та літератури ретельно готувалися до цієї події.

У актовій залі коледжу відбувся виховний захід про роль жінки в різні історичні епохи «Це дивна жінка…», під час якого студенти декламували поезії, співали пісні. Також була проведена вікторина, запитання якої містили факти з життя відомих жінок-українок різних історичних епох, молодь виявила знання художнього мистецтва, літератури, історії.

Також було оголошено підсумки І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. Студенти, які стали переможцями, отримали грамоти: І місце – Піцьо М., студентка групи 104; ІІ місце – Глотов О., студент групи 106; ІІІ місце – Настаченко Я., студент групи 203.

Завершальним патріотичним акордом стала пісня «Моє ім’я – Україна» у виконанні студентки І курсу Єжели К., яка своєю енергетикою запалила всю залу.

Свято видалося змістовним і цікавим, не залишило байдужих серед глядачів. А це є доказом того, що у нас зростає покоління, гідне славних пращурів, спроможне розбудовувати нову Україну.

Хочемо подякувати організаторам заходу, викладачам Ладиці О.В., Хоменко О.М., за гарні емоції та святковий настрій.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...