День української писемності та мови

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Викладачі та студенти Машинобудівного коледжу ДДМА традиційно долучилися до відзначення цієї дати: взяли участь в урочистому відкритті конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, провели інформаційну хвилинку «Від Нестора-Літописця до ХХІ сторіччя», написали Всеукраїнський диктант національної єдності.

Учасники цього заходу  мали змогу поринути у світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

All-focus
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...