День Святого Миколая

В актовій залі Машинобудівного коледжу у цей день було святково і затишно, бо до нас завітав Святий Миколай. До уваги студентів було підготовлено відкриту виховну годину «Традиції українського народу», під час якої присутні познайомилися з народним фольклором, оберегами, мистецтвом української вишивки.


Лунали пісні у виконанні студентки Єжели Кароліни, виконувалися запальні українські танці, демонструвалися виставки. Глядачі мали змогу проявити свої знання, пов’язані з виникненням цього свята, беручи участь у вікторині. І хочеться подякувати студентам групи 208, 211, 102, 107, 411 за активну участь у цьому заході, а також викладачу спецдисциплін з програмування – Сагай О. В.

Всі присутні отримали не лише естетичне задоволення, а й маленькі солодощі.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...