День Машинобудівника – це наше професійне свято

За традицією, що склалася протягом десятиліть, в Машинобудівному коледжі ДДМА День машинобудівника, який співпадає з Днем міста, відзначається як професійне свято, бо більш, ніж 80 років наш навчальний заклад успішно готує спеціалістів машинобудівної галузі.

Цього тижня студенти технічних спеціальностей разом з викладачами  проводять різноманітні  цікаві святкові заходи.

19 вересня в актовій залі коледжу відбулася тематична виховна година «Я – місто Краматорськ» з нагоди 150-річчя Краматорська та Дня машинобудівника.

Під час тематичного заходу творча група студентів представила програму, у ході якої глядачі познайомилися з цікавими історичними  фактами щодо виникнення міста, переглянули відеоролики про підприємства – флагмани машинобудування, згадали імена славетних краматорців.

Завдяки отриманій інформації студенти поглибили знання про Краматорськ і його мешканців, що виявилося у ході проведення вікторини.

Родзинкою свята став запальний танок, мелодійна українська пісня та призи, отримані за відповіді у вікторині. Все це сприяло доброму настрою усіх присутніх                 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...