День знань

1 вересня 2017 року у Машинобудівному коледжі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Свято розпочалося  привітанням директора   Макухи О.М., який побажав успіхів студентам у навчанні, перемог у різних олімпіадах та змаганнях.

На лінійці відзначили Почесними грамотами відмінників навчання та переможців олімпіад, а також викладачів. Почесною грамотою був нагороджений викладач технічних спеціальностей Віктор Хорошайло, який працює в коледжі 40 років та присвятив своє життя навчанню майбутніх машинобудівників.

Провідні викладачі – ветеран педагогічної праці Хорошайло В.П. та викладач – методист Стешенко О.В. разом з кращими студентами Кружиліним І. та Зозом М. відкрили стелу, присвячену 80-річному ювілею навчального закладу.

 

Право першими увійти до коледжу було надано першокурсникам. Для  всіх студентів  пройшла виховна година за темою: «Я – громадянин України – європейської держави».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...