День здоров’я

17.05.2017  у Машинобудівному коледжі ДДМА відбувся День здоров’я, на меті якого –  пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. Зі словами привітання виступили заступники директора з навчальної та виховної роботи  Приймак Ірина Іванівна та Задорожня Лариса Сергіївна.

Студенти змагалися у конкурсах спортивних та туристичних  пісень,  девізів, стіннівок, присвячених здоровому способу життя. Учасники змогли проявити себе у командному виді спорту з міні-футболу та особистих заліках: змагання з армреслінгу, піднімання силою на перекладині, піднімання гирі, стрибки зі скакалкою, піднімання тулуба.

Кульмінацією заходу були змагання з перетягування канату, під час якого учасники та вболівальники отримали величезний заряд позитивних емоцій. Переможці  у різних видах спорту та конкурсах отримали грамоти, дипломи та призи.

Молодь коледжу обирає здоровий спосіб життя!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...