ГРАНТ ВІД ФОНДУ ДЖИНА ХААСА

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ ТА СТУДЕНТІВ МАШИНОБУДІВНОГО КОЛЕДЖУ З ОТРИМАННЯМ ГРАНТУ ВІД ФОНДУ ДЖИНА ХААСА

Галузеве машинобудування – одна з перших спеціальностей, відкритих з дня заснування навчального закладу у 1937 році, але своєї престижності вона не втратила й сьогодні.

З метою створення умов для підготовки висококваліфікованих фахівців необхідна належна матеріально-технічна база. Адміністрація та педагогічний колектив постійно працює у цьому напрямку, намагаючись не відставати від новинок науково-технічного прогресу.

Фонд Джина Хааса (Gene Haas Foundation) щорічно проводить конкурс на отримання грандів серед європейських партнерів верстатобудівної компанії HAAS Automation. HAAS Automation цікавить популяризація професії машинобудівника, тому засновник компанії Джин Хаас через власний фонд реалізує програми з підтримки студентів технічних спеціальностей машинобудівних навчальних закладів. Загальний грошовий фонд грантових програм – $1 000 000. Претенденти на отримання гранту – сотні організацій з усіх країн Європи, що знаходяться в програмі компанії HAAS із підготовки фахівців для роботи на верстатах з ЧПУ.

Педагогічний колектив МК ДДМА вирішив теж скористатися можливістю і взяти участь у конкурсі проектів для отримання гранту.

Нещодавно надійшла приємна новина: наш навчальний заклад отримав цільовий грант підтримки спеціальності «Галузеве машинобудування» у розмірі $7 500.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з фондом Джина Хааса.

Не втрачаємо надію на те, що провідні підприємства міста не залишаться осторонь і долучаться до підтримки матеріально-технічної бази нашого закладу, адже наші студенти – це майбутні фахівці цих підприємств.

Переконані, що технічні спеціальності не втратить своєї популярності серед молоді. Це сприятиме розвитку машинобудування не лише у нашому регіоні, а й в усій Україні, підніме її економічний стан на значно вищий щабель.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...